Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

 

 

opieka

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętrzynie przygotowuje się do złożenia wniosku na realizację Programu „Opieka wytchnieniowa – edycja 2021”.

Głównym celem Programu jest wsparcie członków rodzin lub opiekunów sprawujących bezpośrednią opiekę nad:

1) dziećmi z orzeczeniem o niepełnosprawności,

2) osobami ze znacznym stopniem niepełnosprawności oraz orzeczeniami równoważnymi (zgodnie z art. 5 i 62 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych Dz.U.2019.1172 ze zmianami) poprzez możliwość uzyskania doraźnej, czasowej pomocy w formie usług opieki wytchnieniowej.

 W związku z tym zachęcamy osoby zainteresowane skorzystaniem z opieki wytchnieniowej o kontakt z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kętrzynie:

- Małgorzatą Wojtkowską: tel. 89 751 74 19 lub 697 011 624    

- Anną Pawlik: tel. 89 751 74 15                      

lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W związku z koniecznością przygotowania wniosku na Państwa zgłoszenia czekamy do dnia 15 grudnia 2020 roku, do godziny 12.00.

Więcej informacji o Programie